Poštovné a doprava

Kuriérom pri nákupe nad 100€ – ZDARMA!

Ak objednáte tovar v minimálnej hodnote 200€ získavate poštovné ZDARMA bez ohľadu na veľkosť a hmotnosť balíka.


Osobný odber na predajni STAR BIKE, Hlavná 71, Prešov – ZDARMA!

Ak tovar chcete osobne prevziať na Hlavnej 71 v Prešove v predajni STAR BIKE, neúčtujeme žiadny poplatok za dopravu, zaplatíte iba cenu tovaru. Bicykel prevezmete kompletne poskladaný a nastavený pre okamžité použitie.


Kuriérom - jednotné poštovné a balné 4,90 €

Ak tovar objednáte na dobierku, zaplatíte kartou online alebo uhradíte vopred bankovým prevodom, účtujeme jednotné poštovné a balné pre tovar do 100€ vo výške 4,90 € s DPH bez ohľadu na veľkosť a hmotnosť balíka.


Kuriérom s poistením - jednotné poštovné a balné 4,90 €

Ak tovar objednáte s poistením na dobierku, zaplatíte kartou online alebo uhradíte vopred bankovým prevodom, účtujeme jednotné poštovné a balné vo výške 4,90 € s DPH bez ohľadu na veľkosť a hmotnosť balíka. Kuriér s poistením – istota doručenia a žiadne reklamačné konanie s dopravcami. Pri strate, či poškodení tovaru obratom pošleme nový tovar.

   Servis zadarmo na 3 roky
   eshop@starbike.sk
   +421948455458

Bezpečná platba

{"Farba_filter":"Farba","brands":"značky","courier":"Kuriér","gender":"pohlavie","instore":"Osobný odber","kolesa":"Veľkosť kolies","kolesa_detske":"Veľkosť kolies","odpruzenie":"Odprúženie","price":"cena","ram":"Materiál rámu","rocnik":"Ročník","velkosrt_prilby":"Veľkosť","velkost_bike":"Veľkosť rámu","velkost_cestne":"Veľkosť rámu","velkost_oblecenie":"Veľkosť"}